Laptop poleasingowy czyli jaki?

  • 19.10.2018, 11:00
  • Grupa Tipmedia
Laptop poleasingowy czyli jaki?
Jeżeli planujesz zakup elektroniki do swojego domu albo biura, weź pod uwagę laptopy poleasingowe. Poznaj specyfikę tych urządzeń i dowiedz się, co możesz dzięki nim zyskać. Sprawdź, jakie cechy powinny okazać się kluczowe przy ich zakupie.

Laptop poleasingowy - charakterystyka

Laptopy poleasingowe były pierwotnie użytkowane przez korporacje. Tego rodzaju firmy najczęściej wymieniają sprzęt po 2-3 latach na nowy, dlatego w ofercie sklepów zajmujących się remarketingiem urządzeń elektronicznych znajdziemy egzemplarze zachowane w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Sprzedawcy komputerów poleasingowych dokładnie sprawdzają elektronikę dostarczaną przez korporacje, by ich potencjalni klienci mieli szansę wybierać spośród urządzeń niezawodnych i w pełni sprawnych.

Najwyższej klasy laptopy wyprodukowane przez renomowane marki jak Lenovo, Dell czy HP możesz nabyć na stronie https://rnew.pl/. Decydując się na zakup sprzętu pochodzącego z oferty tego sklepu, zaoszczędzisz sporo pieniędzy. Laptop poleasingowy kosztuje nawet do 70% mniej niż nowy z salonu. Pamiętaj, że wszystkie używane komputery powinny posiadać najnowsze, legalne systemy operacyjne.

Przygotuj się do zakupów

Żeby nie paść ofiarą oszustwa, wybieraj laptopy poleasingowe pochodzące wyłącznie z asortymentu sprawdzonych sklepów. Warto w tym celu poczytać opinie na temat danych firm. Pamiętaj, że w ofercie renomowanych, profesjonalnych sprzedawców znajdziesz jedynie modele o dobrej kondycji. Ponadto przed zakupem laptopa leasingowego musisz wziąć pod uwagę fakt, że planujesz nabycie urządzenia używanego, dlatego cena danego produktu musi być korzystna i adekwatna do jego stanu technicznego i wizualnego.

Kondycja sprzętu poleasingowego

W sklepach z laptopami poleasingowymi znajdziemy używane sprzęty o różnych klasach kondycji, przede wszystkim o klasie A lub A-. Urządzenia zakwalifikowane do pierwszej z nich mają nieskazitelną matrycę bez rys i martwych pikseli, a także nieznaczne ślady użytkowania i minimalnie wytartą klawiaturę. Sprzęt poleasingowy klasy A jest pozbawiony pęknięć i wgnieceń obudowy, zarysowań, ubytków i przebarwień. Natomiast laptopy poleasingowe o klasie A- mogą posiadać niewielkie i niewidoczne po włączeniu rysy na ekranie, lekkie zarysowania na obudowie, nieduże pęknięcia, mało widoczne wgniecenia, wytartą klawiaturę i wyczuwalne poluzowania przy zawiasach. Sprzęt klasy A- nie ma zauważalnych spotów i ubytków matrycy, pęknięć na rogach obudowy ani głębszych rys.

Dlaczego warto kupić laptop poleasingowy? Za nabyciem takich urządzeń przemawia nie tylko ich korzystna cena, ale również gwarancja – na zakupioną w ten sposób elektronikę przysługuje często przez 1 rok. Oprócz tego w wielu renomowanych sklepach internetowych ze sprzętem używanym można liczyć na szybką wysyłkę i darmowy zwrot. Ponadto nabyty laptop poleasingowy okaże się gotowy do pracy od razu po tym, gdy dostarczy go kurier.

Używany sprzęt elektroniczny, który można nabyć w ramach sprzedaży poleasingowej, jest całkowicie sprawny i atrakcyjny z powodu swojej niskiej ceny. Urządzenia takie jak laptopy obejmuje roczna gwarancja, ponadto wyposaża się je w legalne oprogramowanie.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: