Jakość Powietrza Płońsk

Tutaj znajdziesz informacje na temat jakości powietrza w czasie rzeczywistym w mieście Płońsk. To niezwykle ważne, aby być świadomym stanu zanieczyszczenia powietrza, którym oddychamy każdego dnia. W poniższym raporcie prezentujemy obecne wartości stężenia pyłów PM2,5, PM10 oraz gazów NO2 i SO2. Oprócz aktualnych danych, możesz tutaj znaleźć również prognozy zanieczyszczenia dla Płońska oraz dane historyczne.

Nasze raporty są aktualizowane na żywo, co pozwala Ci na bieżąco ocenić stan powietrza i lepiej chronić swoje zdrowie. Zachęcamy do zapoznania się z interaktywnym raportem poniżej, aby dowiedzieć się więcej o jakości powietrza w Płońsku.


Stan Jakości Powietrza w Płońsku dzisiaj

Aktualnie w Płońsku najnowsze odczyty ze stacji monitorujących jakość powietrza wskazują na bardzo niskie stężenie szkodliwych substancji. Niski poziom ozonu i brak negatywnego wpływu tlenku węgla na atmosferę to dobre wiadomości dla mieszkańców.

Smog Płońsk (23.04.2024) - zalecenia

Dzisiejsze powietrze w Płońsku sprzyja długim przejażdżkom na rolkach czy deskorolce. To dobry czas, by wypróbować nowe ścieżki rowerowe czy parki. Utrzymując aktywność fizyczną, wpływasz pozytywnie na swoje zdrowie.