Samorządowy Konkurs Wiedzy o Płońsku

  • 18.12.2020, 18:31 (aktualizacja 24.12.2020, 08:54)
Samorządowy Konkurs Wiedzy o Płońsku    Fot. zbiory UM Płońsk
W piątek, 18 grudnia po raz 19. odbył się Samorządowy Konkurs Wiedzy o Płońsku. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 3. Indywidualnie, najlepiej ze startujących, wypadł uczeń tej szkoły Alan Piórkowski.

W tegorocznej edycji rywalizowało 5 trzyosobowych drużyn z  każdej szkoły podstawowej w naszym mieście – również z niepublicznej placówki „Żywioły”. Ze względu na epidemię koronawirusa, konkurs odbył się  w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego.

Główną ideą konkursu jest popularyzacja i pogłębienie wiedzy o dziejach  naszego regionu ze szczególnym przeszłości Płońska, jego dziejów najnowszych i wydarzeń bieżących.

Konkurs odbywał się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Płońska i Przewodniczącego Rady Miejskiej.

Zwycięzca otrzymał tablet, a najlepsza drużyna – laptop. Wszyscy  uczestnicy – opaski active-band.

 

Info. za UM Płońsk

 

 

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe