Jechali za szybko w terenie zabudowanym!

  • 11.09.2020, 13:55 (aktualizacja 20.09.2020, 21:05)
Jechali za szybko w terenie zabudowanym!
Na terenie powiatu płońskiego kolejni kierowcy stracili prawo jazdy. 47-letnia płońszczanka pędziła w terenie zabudowanym z prędkością 110 kilometrów na godzinę, natomiast 19-latek z gm. Baboszewo z prędkością 102km/h. Policjanci ukarali ich mandatami karnym i nałożyli punkty karne.

W czwartek 10 września, w miejscowości Arcelin w gminie Płońsk policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli kierującą pojazdem marki Ford, która jechała w terenie zabudowanym z prędkością 110 kilometrów na godzinę. Byłą to 47-letnia płońszczanka. Kobieta przekroczyła dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość o 60 kilometrów na godzinę. Funkcjonariusze ukarali kierującą mandatem oraz punktami karnymi. Kobieta straciła też prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące.
Kolejnym kierowcą, który wpadł w ręce policjantów za zbyt szybką jazdę był 19-letni mieszkaniec gm. Baboszewo. Młody mężczyzna, kierując osobowym volvo, przejeżdżał przez tą sama miejscowość z prędkością 102 km/h, czyli dwukrotnie większą niż dopuszczają przepisy. Policjanci również tego kierowcę ukarali wysokim mandatem i nałożyli punkty karne. W związku z tym, że 19-latek nie miał przy sobie prawa jazdy funkcjonariusze sporządzili stosowną dokumentację. Poinformowany zostanie organ wydający dokument i młody mężczyzna będzie miał zatrzymane prawo jazdy na 3 miesiące.

 

Info. za KPP Płońsk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                   

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe