Zespół The Beatlmen z koncertem w Płońsku

  • 30.08.2020, 10:38 (aktualizacja 30.08.2020, 10:55)
Zespół The Beatlmen z koncertem w Płońsku Fot. Katarzyna Rólka
W sobotę, 29 sierpnia Miejskie Centrum Kultury w Płońsku zorganizowało na pożegnania lata wyjątkowe wydarzenie muzyczne. O godz. 20.00 odbył się koncert zespołu The Beatlmen, który zgromadził licznie płońską publiczność.

Zespół The  Beatlmen to czwórka utalentowanych i doświadczonych muzyków z Wrocławia, która do złudzenia przypomina słynnych  polskich Beatlesów z Liverpoolu.  Jak można było zauważyć  podczas koncertu przy płońskim MCK-u,  zespół występuje z pełnym profesjonalizmem, gdyż ich garnitury szyte są na miarę, buty prosto z Liverpoolu, a do tego uśmiech i charyzma, które są atutem tego zespołu. The Beatlmen wykonuje piosenki grupy The Beatles oraz polskiego Big-bitu (Czerwone gitary, Skaldowie, Niebiesko-Czarni...).

Zebraną licznie płońską publiczność przywitała dyrektor Miejskiego Centrum Kultury Marzena Kunicka.

Spytaliśmy szefową płońskiego MCK-u, co wpłynęło na wybór tego zespołu na zakończenie lata? - ,,Dlatego, że klasyka w każdej dziedzinie jest wartościowa i zawsze w modzie. Stary dobry rock i big-beat są ponadczasowymi gatunkami muzyki, a piosenki Beatlesów nigdy się nie zestarzeją. Poza tym zależało nam na zespole, który połączy pokolenia i udało się, była młodzież, dojrzali płońszczanie z dziećmi, a także seniorzy. I to wszystko udało nam się  osiągnąć  z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Publiczność dopisała , stosowała się do naszych zaleceń i co najważniejsze, świetnie się wszyscy bawili. Już dawno nie widzieliśmy rozśpiewanej i roztańczonej płońskiej publiczności. Izolacja i lęk o zdrowie spowodowały, że wielu z nas po prostu się ,,zasiedziało”. Dlatego sobotni koncert moim zdaniem był przełomowy. Ja na pewno zapamiętam najbardziej obraz śpiewających i tańczących rodziców ze swoimi maluchami. Cudowny widok...” – podsumowała Marzena Kunicka.

To była sobota pełna muzycznych wrażeń z The Beatlmen, którą zapamiętają także płońszczanie, działo się działo.

 

KATARZYNA RÓLKA

FOT. KATARZYNA RÓLKA

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe