Wernisaż fotografii Kamila Misiaka w płońskim MCK-u

  • 08.02.2020, 19:15
Wernisaż fotografii Kamila Misiaka w płońskim MCK-u Fot. MCK Płońsk
W piątkowy, wieczór 7 lutego odbył się wernisaż fotografii ,,Nie robię zdjęć… Opowiadam historie’’ Kamila Andrzeja Misiaka, fotoreportera rekonstrukcji historycznych, pasjonata kinematografii wojennej.

Artysta od 3 lat związany jest z Jednostką Strzelecką 1006 z Płońska. Wizytówką jego pracy fotograficznej jest mocny, wyrazisty kadr filmowy. W tłumie zawsze szuka indywidualności, historii pojedynczego człowieka. Dzięki Jednostce Strzeleckiej z Płońska rozpoczęła się jego przygoda z filmami historycznymi i wojennymi. Brał udział w planach zdjęciowych znanych produkcji kinowych „Wyklęty”, „Wołyń”, „Legiony”. Przy wsparciu Jednostki realizuje również duży projekt historyczny o losach wojennych swojego dziadka –sierżanta sztabowego Piotra Misiaka, uczestnika bitwy o Monte Cassino.

 

Info.  MCK Płońsk

 

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe