Poszukiwany schował się w... szafie!

  • 08.02.2020, 09:38 (aktualizacja 08.02.2020, 09:49)
Poszukiwany schował się w... szafie!
Płońscy kryminalni zatrzymali 33-latka poszukiwanego listem gończym za oszustwo. Przed policjantami mężczyzna schował się w szafie. Trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 5 miesięcy.

Policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań z płońskiej komendy otrzymali informację, że na terenie jednego z osiedli w Płońsku może przebywać poszukiwany za oszustwo 33-latek. Od kilku miesięcy mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania. List gończy za nim wydany został przez Sąd Okręgowy w Gorzowie Wielkopolskim.
Gdy policjanci zapukali do drzwi ustalonego mieszkania otworzyła im kobieta, która twierdziła, że od dawna nie widziała 33-latka. Funkcjonariusze jednak nie dali się zwieść jej słowom. W czasie sprawdzenia pomieszczeń, w jednym z pokoi znaleźli poszukiwanego mężczyznę. Schował się on przed kryminalnymi w szafie z ubraniami. Został zatrzymany i trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 5 miesięcy.


Info. za podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska

 

 

 

 

                   

 
 

 

 

 

 

 

 

 

                   

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                   

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe