V Gminny Dzień Babci i Dziadka w Naruszewie.

  • 21.01.2020, 13:01 (aktualizacja 23.01.2020, 11:46)
V Gminny Dzień Babci i Dziadka w Naruszewie. Fot. zbiory UG Naruszewo
W sobotę, 18 stycznia 2020 roku w świetlicy wiejskiej w Naruszewie odbyło się uroczyste spotkanie z Babciami i Dziadkami z terenu Gminy Naruszewo z okazji Święta Babci i Dziadka.

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach Babcia i Dziadek obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. Babci i Dziadka nie da się przecenić, wiedzą o tym nie tylko rodzice, ale również dzieci. Sobotnią uroczystość uświetnił występ zespołu płońskich seniorów "Wiecznie Młodzi".

Po części artystycznej wszyscy przybyli dziadkowie i babcie otrzymali drobne upominki od Wójta Gminy Naruszewo, a wśród nich kalendarze na 2020 rok zawierające prace laureatów Gminnego Konkursu Plastycznego pt. "Kartka z kalendarza - Ja i Moja Rodzina ‘2019".

Urząd Gminy w Naruszewie serdecznie dziękuje wszystkim Babciom i Dziadkom, że zechcieli zaszczycić swoją obecnością.oraz zespołowi „Wiecznie Młodzi” za uświetnienie uroczystości pod względem artystycznym.

 

Info. i fot.  za UG Naruszewo

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe