Akcja MEN ,,Razem na święta" - uczniowie z kolędami dla starszych i samotnych.

  • 23.12.2019, 10:26 (aktualizacja 23.12.2019, 10:42)
Akcja MEN ,,Razem na święta" - uczniowie z kolędami dla starszych i samotnych. Fot. zbiory SP2 Płońsk
W ramach akcji MEN „Razem na święta”, w sobotę 21 grudnia 2019r., uczniowie świątecznym koncertem kolęd i pastorałek, uświetnili spotkanie opłatkowe dla pensjonariuszy hospicjum oraz osób starszych, niepełnosprawnych i samotnych z terenu miasta Płońska.

Spotkanie, poprzedzone mszą świętą, zostało zorganizowane przez płońskie parafie oraz Stowarzyszenie „Idziemy na spacer” i Moto Płońsk, a także Centrum Zdrowia „Szansa” w Płońsku, przy współudziale Burmistrza Miasta Płońska - Andrzeja Pietrasika.

Organizatorzy serdecznie powitali uczestników tego niezwykłego spotkania, jednocześnie składając świąteczne życzenia. Występ dzieci wprowadził ciepłą, radosną atmosferę. Uczestnicy spotkania chętnie włączyli się do wspólnego śpiewania kolęd. Ten świąteczny koncert był niezapomnianym, miłym przeżyciem zarówno dla wdzięcznej widowni, jak i  uczniów. Świąteczny koncert przygotowała grupa wokalna ,,Plastuś" oraz Szkolne Koło Biblioteczne ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. J.W.Jędrzejewicza w Płońsku, pod kierunkiem Małgorzaty Morawskiej.

 

Info. za SP2  Płońsk

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe