Remont sali gimnastycznej w płońskim liceum na Płockiej

  • 20.09.2019, 10:15
Remont sali gimnastycznej w płońskim liceum na Płockiej Fot. zbiory Starostwa Powiatowego w Płońsku
W najbliższych miesiącach będzie remontowana mała sala gimnastyczne w liceum przy Płockiej. W czwartek, 19 września, został przekazany wykonawcy plac budowy. Prace potrwają do 30 stycznia.

W ramach realizacji inwestycji pn. „Przebudowa sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Płońsku” zostaną zrealizowane następujące zadania:
1) Wykonanie robót budowlanych w zakresie przebudowy sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Płońsku”
2) Dostawa dodatkowego wyposażenia (krzesła, szafki szatniowe dla uczniów)
3) Dostawa dodatkowego wyposażenia - nagłośnienie mobilne
Wybranym w drodze przetargu nieograniczonego wykonawcą zadania dotyczącego wykonania robót budowlanych w ramach przebudowy sali gimnastycznej jest Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe PREMIUM Marcina Pijanowskiego. Powiat podpisał umowę na początku września 2019 r. Wartość umowy wynosi 622 380,00 zł brutto.
Dostawa dodatkowego wyposażenia (krzesła, szafki szatniowe dla uczniów oraz nagłośnienie mobilne) będzie realizowana oddzielnymi postępowaniami o udzielenie zamówienia publicznego.

 

Info. Starostwo Powiatowe w Płońsku

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe