Gminne zawody sportowo - pożarnicze w Żukowie

  • 17.07.2019, 09:50
Gminne zawody sportowo - pożarnicze w Żukowie Fot. zbiory UG Naruszewo
W niedzielę, 14 lipca 2019 roku w Żukowie (gm. Naruszewo) odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Organizatorem zawodów, oprócz Zarządu Gminnego ZOSP RP w Naruszewie, była jednostka OSP Żukowo.

W zawodach sportowo - pożarniczych uczestniczyło 12 drużyn:

- 9 jednostek z Grupy A - (OSP Strzembowo, OSP Naruszewo, OSP Radzymin, OSP Kozarzewo, OSP Sobanice, OSP Żukowo, OSP Sosenkowo, OSP Zaborowo, OSP Postróże)

- 1 jednostka z Grupy C - kobieca drużyna OSP Radzymin

- 2 jednostki - młodzieżowe drużyny pożarnicze OSP Strzembowo (dziewczęta) i OSP Zaborowo (chłopcy).

Nad prawidłowością przebiegu zawodów czuwała komisja sędziowska powołana przez Komendanta Powiatowego PSP w Płońsku, w składzie: asp. Jacek Maliszewski, mł. kpt. Radosław Dąbrowski, st. asp. Mariusz Żebrowski.

W klasyfikacji generalnej w grupie A zwyciężyła drużyna OSP Radzymin. Tuż za nimi na podium uplasowała się drużyna OSP Naruszewo. Trzecie miejsce zajęli strażacy z OSP Strzembowo. Gratulujemy ! !

Klasyfikacja końcowa zawodów:

OSP RADZYMIN- 40,16 sek.,

OSP NARUSZEWO - 40,66 sek.,

OSP STRZEMBOWO - 42,76 sek.,

OSP Zaborowo - 44,82 sek.,

OSP Sobanice - 50,43 sek.,

OSP Żukowo - 51,66 sek.,

OSP Kozarzewo - 56,53 sek.

OSP Sosenkowo - 57,72 sek.

OSP Postróże - 63,55 sek.

Kobieca drużyna OSP Radzymin uzyskała czas 58,89 sek. MDP OSP Zaborowo zadanie wykonała w czasie 51,00 sek., natomiast MDP dziewcząt z OSP Strzembowo nie ukończyła zadania ale i tak gratulujemy zaangażowania i dobrego występu w Żukowie.

Dziękujemy drużynom uczestniczącym w zawodach, publiczności, organizatorom - ze szczególnym uwzględnieniem OSP Żukowo oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się do organizacji tegorocznych zawodów.

Więcej zdjęć na: www.naruszewo.pl

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe