Płońska ,,Trójka" zakończyła rok szkolny

  • 20.06.2019, 12:22
Płońska ,,Trójka" zakończyła rok szkolny Fot. zbiory SP3 Płońsk
Koniec lekcji, sprawdzianów i prac domowych – rok szkolny 2018/2019 zakończony! Przed nami dwa miesiące wakacji.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego, które miało miejsce 19 czerwca 2019 r., zgromadziło uczniów, rodziców i nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku. Rodziców reprezentował  przewodniczący Rady Rodziców p. Piotr Koper oraz członkowie zarządu p. Katarzyna Kamińska i p. Marcin Kośmider. Wśród zaproszonych gości była także p. Krystyna Marszał – Jankowska – Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miasta w Płońsku oraz ks. Tomasz Markowicz proboszcz parafii Św. Ojca Pio.

Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce, sporcie i zachowaniu zaprezentowali się na forum szkoły. Po uroczystym wręczeniu nagród i podziękowań nastąpiło ślubowanie absolwentów.  Uroczyste pożegnanie klas ósmych oraz 3a, 6 c i 6d zakończyła część artystyczna. Utwór „Rzuć to wszystko co złe” przypominał zebranym jakimi wartościami należy kierować się w życiu. Nie obyło się bez łez z powodu rozstania ze szkołą podstawową.

Na zakończenie uroczystości  dyrektor placówki Teodozja Godlewska  pogratulowała uczniom wyników, podziękowała nauczycielom i pracownikom za całoroczną pracę, rodzicom za zaangażowanie , życząc wszystkim dobrego wypoczynku oraz radosnych i bezpiecznych wakacji. Chwilę później nauczyciele wraz z wychowankami udali się do sal, aby podsumować miniony rok szkolny.

Do zobaczenia we wrześniu!

 

Info. za SP3 Płońsk

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe