Raciąski policjant - kulturysta mistrzem !

  • 21.05.2019, 21:06
Raciąski policjant - kulturysta mistrzem !
W miniony weekend dwa złote medale i jeden srebrny zdobył podczas Mistrzostw Europy w kulturystyce st. sierż. Patryk Błocki, na co dzień pracujący jako „patrolowiec” w Komisariacie Policji w Raciążu. Patryk startował w trzech kategoriach. W dwóch zdobył tytuł Mistrza Europy.

Mistrzostwa Europy - konkurs 20-th EUROPE AM AND PRO CHAMPIONSHIP WFF-WBBF odbyły się w miniony weekend w Kłajpedzie na Litwie. Raciąski policjant-kulturysta, startował w trzech kategoriach: Fitness Model Men, Muscle Model i Men Psyhique. Konkurencja była bardzo duża, gdyż udział w konkursie brali najlepsi zawodnicy z Białorusi, Rosji, Czech, Francji, Ukrainy, Irlandii, Anglii, a nawet Indii. Patryk, który zaledwie dwa tygodnie temu zdobył tytuł Mistrza Polski w kulturystyce w kategorii CLASSIC PHYSIQUE, tym razem w dwóch pierwszych kategoriach, w których startował zdobył złoto i tytuł Mistrza Europy, a w trzeciej srebro.

Podczas Mistrzostw Europy na Litwie Polskę reprezentowało 8 zawodników. Wszyscy pozajmowali wysokie, głównie 1 miejsca w swoich kategoriach. Była to „złota ekipa” Wbbf Wff Polska.

Jak sam raciąski policyjny kulturysta przyznaje:- „Nie spodziewałem się, że może być tak dobrze i zostanę Mistrzem Europy. Miesiące przygotowań, godziny na siłowni, litry potu wylane na treningu cardio, wiele wyrzeczeń i poświęceń – przyniosły efekt. Forma na zawodach i po całym przygotowaniu myślę, że życiowa. Ale pamiętajcie, nigdy nie jest tak dobrze żeby nie mogło być lepiej, więc dzień, dwa odpoczynku i ciśniemy dalej.”
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Info. podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska

 

                         

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe