Karolina Kostun - laureatka konkursu ,,Niezwykły uczeń"

  • 10.05.2019, 18:59
Karolina Kostun - laureatka konkursu ,,Niezwykły uczeń"
Karolina Kostun, uczennica pierwszej klasy Liceum Ogólnokształcącego w Płońsku, została laureatką II edycji konkursu „Niezwykły uczeń” organizowanego pod patronatem Starosty Płońskiego.

Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych i średnich, którzy niekoniecznie mają, choć mogą mieć, średnią 6.0 i zajmują czołowe miejsca w olimpiadach szkolnych, ale także do takich, którzy kierują się w swoim młodym życiu zasadą „fair play”, widzą potrzebę pomocy swoim kolegom, nie przechodzą koło drugiego człowieka obojętnie, chętnie włączają się w działania społeczne, inicjują i działają z pasją na rzecz swojego środowiska lokalnego. Karolina Kostun została wybrana razem z 18 innymi uczniami spośród ponad 40 zgłoszonych z terenów powiatów: płockiego, sierpeckiego i płońskiego. Honorowe statuetki zostały wręczone laureatom 10 maja podczas uroczystej gali w sierpeckim Centrum Kultury i Sztuki.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Edu-Inicjatywa z Sierpca oraz Starostwo Powiatowe w Sierpcu. Współorganizatorami są: Powiat Płoński, Powiat Płocki, Miasto Sierpc i Miasto Płock.

Info. Starostwo Powiatowe Płońsk

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe