Uroczyste spotkanie inaugurujące kadencję Sołtysów Gminy Naruszewo

  • 30.04.2019, 18:41
Uroczyste spotkanie inaugurujące kadencję Sołtysów Gminy Naruszewo
W dniu 29 kwietnia 2019 roku w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Naruszewie odbyło się uroczyste spotkanie inaugurujące kadencję Sołtysów Gminy Naruszewo 2019-2024. Po wyborach w 33 sołectwach przyszedł czas na pożegnanie ustępujących sołtysów i powitanie nowych, ponieważ aż w dziesięciu sołectwach mieszkańcy wybrali nowych przedstawicieli swoich wsi.

Wójt Gminy Naruszewo Pani Beata Pierścińska pogratulowała Paniom i Panom Sołtysom wyboru, wręczyła listy gratulacyjne, omówiła charakter pracy Sołtysa oraz zapoznała z bieżącymi pracami Urzędu Gminy w Naruszewie.

Sołtysi kadencji 2019-2024 przyjęli na siebie ogromną odpowiedzialność, ponieważ ich rola jest nieoceniona. To oni są łącznikiem pomiędzy mieszkańcami a gminą.

Życzymy powodzenia w wypełnianiu społecznego mandatu oraz tego, by nadchodzący czas był dla Pań i Panów Sołtysów oraz mieszkańców wsi okresem wykorzystanych szans i spełnionych nadziei, a wszystkie programowe zamiary i założenia spotkały przyjazne środowisko od ich spełnienia.

Więcej zdjęć na: www.naruszewo.pl

Info. UG Naruszewo

__1
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe