I miejsce w Mistrzostwach Powiatu dla dziewcząt z ZS1 w Płońsku !

  • 05.03.2019, 09:17
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu dla dziewcząt z ZS1 w Płońsku !
W piątek, 1 marca 2019 roku w hali Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłkę Ręczną dziewcząt.

Zespół Szkół nr 1 reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: Marta Gilewska i Weronika Jankiewicz z klasy I LW, Nikola Klimkowska, Maja Mitulska, Anna Niewiadomska i Monika Stojak z klasy I LP, Gabriela Ambroziak z klasy I K, Sylwia Sokołowska - klasa II LP, Dominika Nyrć i Adela Malon - klasa II LW, a także Dominika Rybacka z klasy II KB, Natalia Mak z klasy II TŻ.

Podczas zawodów dziewczęta zmierzyły się z ubiegłorocznym Mistrzem  Rejonu Ciechanów w Piłce Ręcznej tj. drużyną Zespołu Szkół nr 2 w Płońsku i z rezultatem 10:9 zdobyły tytuł Mistrza Powiatu Płońskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt. W najbliższym czasie dziewczęta będą reprezentowały nasz powiat w zawodach na szczeblu rejonowym.

Opiekunem drużyny była Edyta  Kunkowska.

Info. ZS1 Płońsk

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe