Pracownia rehabilitacyjna w Nowym Mieście już otwarta !

  • 09.01.2019, 23:08 (aktualizacja 09.01.2019, 23:24)
 Pracownia rehabilitacyjna w Nowym Mieście już otwarta !

W środę, 2 stycznia 2019 roku w Przychodni ,,Palium” w Nowym Mieście w ramach NFZ została otwarta pracownia rehabilitacyjna.

Pracownia czynna będzie pięć dni w tygodniu w godzinach 8.00-18.00. Skierowania na zabiegi dla osób dorosłych można uzyskać od lekarza rodzinnego lub właściwego specjalisty. Dla dzieci na zabiegi fizjoterapii wymagane będzie skierowanie tylko i wyłącznie od lekarza specjalisty.

- ,,To, że pracownia została otwarta w Nowym Mieście zadecydowało przede wszystkim zapotrzebowanie i zainteresowanie pacjentów oraz warunki lokalowe. Obecnie przyjmujemy już pierwszych pacjentów, a czas oczekiwania na dzień dzisiejszy nie wynosi dłużej niż miesiąc” – powiedziała nam kierownik pracowni rehabilitacyjnej Małgorzata Pawlak.

Szczegółowych informacji w powyższym zakresie udzielą Państwu pracownicy Przychodni ,,Palium” w Nowym Mieście pod nr tel. (23) 661-14-98.

Katarzyna Rólka

Fot. zbiory UG Nowe Miasto

 

 

__1

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe