Gmina Joniec: Przeżyli razem tyle lat…

  • 13.12.2018, 12:55 (aktualizacja 13.12.2018, 12:59)
  • Sylwia Barcińska
Gmina Joniec: Przeżyli razem tyle lat… FOT. UG JONIEC
Taką miłość trzeba naśladować i nagradzać! Przeżyli razem pół wieku, a nadal szanują się, przyjaźnią i kochają. W poniedziałek, 10 grudnia w Urzędzie Gminy w Jońcu odbyła się piękna uroczystość złotych godów. Jak podsumować tak długi staż małżeński? Można muzycznie - „…Przeżyłam z Tobą tyle lat, choć w oczy wiał mi nie raz wiatr …” śpiewała niegdyś Krystyna Giżowska. Słowa te świetnie oddają realia życia , które maluje cała paleta emocji i przeżyć.

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie nadawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wręczyli trzem świętującym parom Wójt Gminy Joniec  Marek Czerniakowski oraz Sekretarz Gminy Mirosław Siedlecki. Odznaczone pary to Państwo: Elżbieta i Robert Brzeszkiewicz z Osieka, Elżbieta i Ryszard Czulińscy z Adamowa oraz Irena i Marian Obojscy z Omięcin.

Wszyscy zebrani goście, w tym rodzina świętujących par, wznieśli toast  szampanem oraz skosztowali tortu. Spotkanie tradycyjnie umilił występ muzyków z zespołu ze Szkoły Podstawowej w Królewie pod opieką muzyczną kapelmistrza Cezarego Celiana.

Cała redakcja składa parom najlepsze życzenia zdrowia, pomyślności, niegasnącego uśmiechu na twarzy, pogody ducha i chęci do odkrywania nowych pasji i zajęć. Życzymy dużo spokoju, samych słonecznych dni i obecności bliskich na co dzień.

Sylwia Barcińska

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe