Czy będzie 3 część 365 dni?

Jeśli oglądałeś 365 dni, być może zastanawiasz się, czy będzie trzecia część tej serii. Jeśli tak, to nie jesteś sam. Ucieszy Cię wiadomość, że scenarzyści serialu pracują obecnie nad sequelem. Pojawił się już zwiastun filmu.

365 Days: This Day

Film erotyczny 365 dni: This Day jest kontynuacją hitu z 2020 roku opartego na trylogii powieści Blanki Lipińskiej. Film opowiada o gorącym romansie Laury Biel i Massimo Torricellego. Film został dobrze przyjęty, ale zebrał też mieszane recenzje.

W filmie tajemniczy mężczyzna wkracza w życie Laury i stara się o jej serce. Okazuje się, że jest on bratem bliźniakiem Massimo. Jednak nie tylko on pragnie jej serca.

Po ślubie Laura i Massimo rozpoczynają nowe, wspólne życie. Niestety, dowiadują się, że Laura jest w ciąży. Muszą poradzić sobie z więzami rodzinnymi, które komplikują ich związek.

W międzyczasie Laura zaczyna flirtować z seksownym ogrodnikiem o imieniu Nacho. On bierze ją pod swoje skrzydła. Jednocześnie nabiera podejrzeń co do licznych niedyskrecji męża. Zaczyna podejrzewać, że on może mieć romanse, więc odchodzi od niego. Jednak seksowny ogrodnik i Laura zaprzyjaźniają się, więc postanawia dać mu jeszcze jedną szansę.

365 Days sequel

Jeśli zastanawiałeś się, co się stało po uznanym filmie „365 dni”, to dobrze trafiłeś. Netflix właśnie potwierdził datę premiery sequela pierwszej części serii, opartej na książkach autorki oryginału, Blanki Lipińskiej.

Squel „365 dni” będzie śledził historię miłości głównych bohaterów, Laury Biel i Massimo Torricellego. Od czasu zakończenia pierwszego filmu znaleźli się oni w trudnej sytuacji. Ale teraz, kiedy Massimo powrócił, mają nadzieję na szczęśliwe zakończenie.

Nie jest do końca jasne, czy odbędzie się to w konwencjonalny sposób, czy poprzez porwanie. Podobnie jak w pierwszym filmie, w sequelu „365 dni” w życie Laury wkroczy nowy mężczyzna.

Michele Morrone powraca, by zagrać Massimo. Anna-Maria Sieklucka ponownie wcieli się w rolę Laury, a Magdalena Lamparksa zagra Olgę. Co ciekawe, do filmu powróci także brat bliźniak Massimo, Adriano.

Zwiastun filmu przedstawia ekscytującą fabułę. W trailerze widać, że rywalizujący gangster próbuje zabić Massimo. Tymczasem Olga nadal jest w związku z Martinem. Wygląda więc na to, że istnieje poważna rywalizacja o względy Laury i Massimo.

365 Days 3 trailer

Oryginalna trylogia Netflix 365 Days powraca z trzecim filmem. Film, zatytułowany The Next 365 Days, ukaże się 19 sierpnia 2021 roku. Film został napisany przez Blankę Lipińską i jest oparty na jej bestsellerowych powieściach.

Fani zastanawiali się, kiedy pojawi się kolejny film z serii 365 dni. Na szczęście nie jest to już zbyt odległa przyszłość. Pierwotnie planowana premiera w czerwcu 2021 roku, trzecia część zostanie udostępniona 19 sierpnia przez Netflix.

Następne 365 dni będzie się kręcić wokół związku Laury Biel i szefa mafii Massimo Torricellego. Zwiastun daje nam podgląd na to, czego możemy się spodziewać po filmie.

W oryginalnych 365 dniach Massimo porywa Laurę. Po jej ucieczce próbuje zwrócić ją przeciwko swojemu rywalowi, Nacho. Ona jednak decyduje się na przyjaźń. Wkrótce zaczyna zażywać narkotyki i staje się zazdrosny. W miarę upływu czasu dowiadują się, że Laura jest w ciąży z ich dzieckiem.

365 Days 3 obsada

Powraca obsada 365 Days 3, ale jest kilka zmian. Laura powróci. Nie ma jednak jasnej odpowiedzi, czy jej brat, Adriano, również powróci.

Massimo i Laura powrócą w trzecim filmie, ale nie ma informacji, jak będzie wyglądała ich relacja. Nie wiadomo też, czy kiedykolwiek się pobiorą.

W drugim filmie Olga i Domenico zaręczyli się. Prawdopodobnie stanie się tak również w trzecim filmie. Otar Saralidze zagra prawą rękę Massimo, Domenico. W rolę Adriano wcieli się również Morrone. Występował on w kilku serialach, takich jak The Trial i Medici.

Inni członkowie obsady 365 Days 3 to Magdalena Lamparska i Simone Susinna. Ponadto Anna-Maria Sieklucka ponownie wcieli się w rolę Laury. Miała ona niewielką rolę w serialu telewizyjnym Na dobre i na złe.


Oceń: Czy będzie 3 część 365 dni?

Średnia ocena:4.7 Liczba ocen:25