Koncert jesienny w nowomiejskim GOK-u

  • 03.12.2018, 10:48 (aktualizacja 03.12.2018, 12:02)
  • Katarzyna Rólka
Koncert jesienny w nowomiejskim GOK-u fot. Katarzyna Rólka
W niedzielę, 2 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Mieście odbył się Koncert Jesienny. Jest to impreza, która wpisała się na stałe do kalendarza nowomiejskich wydarzeń kulturalnych.

Koncerty nowomiejskie, zarówno te wiosenne jak i jesienne cieszą się dużym zainteresowaniem wśród  mieszkańców gminy.  A o tej porze roku szczególnie przyciągnął liczną publiczność.  Na koncercie obecny był  także Wójt Gminy Nowe Miasto – Sławomir Zalewski, który ceni sobie muzykę oraz nie zabrakło  Marianny Chybały - radnej powiatowej i Elżbiety Zalewskiej – sekretarz Gminy Nowe Miasto.  

Przecież każdy z nas lubi dobrą muzykę, a jej słuchanie na żywo jest o wiele przyjemniejsze dla ucha, niż  np. z płyt w domowym zaciszu.

W trakcie niedzielnego koncertu w nowomiejskim GOK-u zaprezentowało się wielu artystów. Jako pierwszy zaprezentował się zespół z koła ERiI w Nowym Mieście - ,,Warto Żyć” z   utworami: ,,Polskie kwiaty”, ,,Gdybym miał gitarę”, ,,Pytało dziewczę”. Następnie na scenie można było usłyszeć: Natalię Nosażewską, Wiktorię Serwatkę, Natalię Jakubiak, Wiktorię Romanowską, Karolinę Konopę, Kingę Kisiel, Paulinę Oporską. Podczas występu nie zabrakło reprezentantów Płońska: Gabrieli Majtczak i Kryspina Dawidko, który bisował za zakończenie koncertu utworem Z.Wodeckiego ,,Lubię wracać”.

Koncert Jesienny prowadził Janusz Prokopczyk- dyrektor GOK-u w Nowym Mieście.

 

Katarzyna Rólka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe