Impreza charytatywna na rzecz Mirka Zielenieckiego

  • 15.10.2018, 12:17
  • Katarzyna Rólka
Impreza charytatywna na rzecz Mirka Zielenieckiego fot. Katarzyna Rólka
W niedzielę, 14 października na stadionie MCKSiR w Płońsku odbył się Rodzinny Piknik Piłkarski. Była to impreza charytatywna na rzecz Mirka Zielenieckiego, byłego trenera Dziewczęcej Akademii Futbollu, który ciężko zachorował. Impreza odbyła się pod Honorowym Patronatem Burmistrza Płońska. Na leczenie udało się zebrać kwotę 4.335,86 złotych.

Na Rodzinny Piknik przybyło wielu płońszczan ze swoim rodzinami, aby swoją cegiełką wesprzeć  szlachetną inicjatywę. W samo południe otworzyli go: Jarosław Jeznach – trener PTS Płońsk, Mariusz Unierzyski  - DAF i Waldemar Senderski – wiceprezes PAF-u. Oprócz rozgrywanych meczy, na najmłodszych czekały takie atrakcje jak: zjeżdżalnia, popcorn czy wata cukrowa. Wszyscy, którzy wzięli udział w imprezie i przyłączyli się do akcji otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Katarzyna Rólka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe