Matury'2021 – Płońsk na początku i końcu

  • 05.07.2021, 18:33 (aktualizacja 12.07.2021, 20:12)
  • Krzysztof Martwicki
Matury'2021 – Płońsk na początku i końcu
Jak wynika z danych udostępnionych przez Starostwo Powiatowe w Płońsku, najlepsze wyniki w powiecie podczas tegorocznych matur uzyskali abiturienci I Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza w Płońsku (96,4 % zdanych matur).

Na kolejnych miejscach znaleźli się uczniowie następujących placówek: III Liceum Ogólnokształcącego przy Zespole Szkół im. L. Rutkowskiego (90,2 %) i Technikum nr 2 (84%) w Płońsku, Liceum Ogólnokształcącego im. mjra H. Dobrzańskiego „Hubala” w Raciążu (72%), Zespołu Szkół im. Królowej Jadwigi w Czerwińsku n. Wisłą (67,9%), II Liceum Ogólnokształcącego przy Zespole Szkół Nr. im. St. Staszica w Płońsku (61,5 %), Technikum nr 1 przy Zespole Szkół im. mjra H. Dobrzańskiego „Hubala” w Raciążu (60, 9%) i Technikum nr 1 przy Zespole Szkół Nr 1 im St. Staszica w Płońsku (54,4%).

 

opr. K. Martwicki

na podst. informacji Starostwa Powiatowego w Płońsku

Krzysztof Martwicki

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe