Zabójstwo 19-latka w Płońsku. Chwile grozy przy ul. Młodzieżowej!

  • 20.10.2020, 11:17 (aktualizacja 11.11.2020, 20:30)
Zabójstwo 19-latka w Płońsku. Chwile grozy przy ul. Młodzieżowej! Fot. Katarzyna Rólka Fot. ul Młodzieżowa w Płońsku, gdzie doszło do tragicznego zdarzenia
W czwartek, 8 października w nocy przy ul. Młodzieżowej na skutek wielokrotnych ciosów nożem życie stracił 19-letni płońszczanin. Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, podejrzanych o ten bestialski czyn. Tragiczne zdarzenie wstrząsnęło płońską opinią publiczną, odbiło się również szerokim echem w mediach ogólnopolskich.

- ,,Po godz. 23.00 w czwartek otrzymaliśmy zgłoszenie o rannym młodym mężczyźnie, który miał się znajdować przed jednym z bloków na ul. Młodzieżowej w Płońsku. Skierowany został tam patrol policji i załoga karetki pogotowia do udzielenia pomocy rannemu. Jednak pomimo reanimacji ranny 19-letni płońszczanin zmarł” – poinformowała rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Płońsku podkom. Kinga Drężek- Zmysłowska.

Młody płońszczanin, który mógł jeszcze cieszyć się życiem, zginął w tak okrutny sposób. A wszystko prawdopodobnie zaczęło się od słownej utarczki, a skończyło tragicznie dla Kamila.

Są już wstępne wyniki sekcji zamordowanego płońszczanina. Jak informuje szefowa płońskiej prokuratury Ewa Ambroziak - ,,przeprowadzona sekcja Kamila wykazała zadane rany kłute w okolicach narządów wewnętrznych, głowy i siniaki. Aresztowane zostały osoby w wieku 24-35 lat. Dokładnie wyniki sekcji zwłok znane będą za kilka tygodni”.

Podejrzani mężczyźni są najprawdopodobniej braćmi. Na chwilę obecną nie znane są szczegółowe motywy zbrodni. Decyzją sądu wszyscy trzej mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani i najbliższe 3 miesiące spędzą w zakładzie karnym, gdzie zostali już osadzeni.

Za spowodowanie zabójstwa sprawcy grozi nawet dożywotnie pozbawienie wolności. Dwaj pozostali mężczyźni za udział w bójce ze skutkiem śmiertelnym, mogą spodziewać się nawet 10 lat więzienia.

 

KATARZYNA  RÓLKA

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe