Seniorzy ze Skarszyna na gościnnych występach w Dreglinie

  • 30.08.2019, 10:42
Seniorzy ze Skarszyna na gościnnych występach w Dreglinie Fot. Bogdan Kwiatkowski
W dniu 24 sierpnia 2019 roku Klub Seniora ze Skarszyna zaliczył udany występ w schronisku w Dreglinie dla bezdomnych, którzy wyszli z alkoholizmu. Schronisko założył sam Marek Kotański.

Klub Seniora ze Skarszyna wystąpił w składzie: Bogdan Kwiatkowski, Danusia Kozarzewska, Krysia Pielat, Lila Garlej, Barbara Domańska, Mirusia Kupisiak, Daniela Koterbska i akordeonista Jasiu Stankiewicz.

Na „II Przeglądzie Piosenki i Poezji Abstynenckiej” w Dreglinie (gm. Glinojeck). Klub Seniora reprezentował Gminę Naruszewo oraz sołectwo Skarszyn. Zespół odśpiewał cztery piosenki, przeplatając je wierszami o tematyce alkoholowej. Za udany występ Seniorzy otrzymali gromkie brawa i piękną statuetkę. Po występie zaproszono wszystkich na wspólny poczęstunek, podczas którego nie zabrakło również śpiewów. Wokół stolika zespołu ze Skarszyna zgromadzili się niemal wszyscy biesiadnicy, którzy pomagali w śpiewie, zaś do Jasia dołączył kolejny akordeonista.

Klub Seniora ze Skarszyna otrzymał zaproszenie na rodzinny piknik do Śródborza w gm. Glinojeck. Odjazd zespołu został zakończony marszem pożegnalnym.

Info. i fot. Bogdan Kwiatkowski

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe