Jak zrobić sfermentowane oko pająka?

Jeśli szukasz nietypowego i zabawnego prezentu, możesz spróbować zrobić sfermentowane oko pająka. Oko ma wspaniały smak i może być wykorzystane na wiele sposobów, w tym do tworzenia eliksirów.

Farmowanie pajęczych oczu

Jeśli chcesz tworzyć eliksiry w Minecraft, musisz wiedzieć, jak fermentować pajęcze oczy. Sfermentowane pajęcze oczy to przedmiot, który można wykorzystać do stworzenia czterech różnych rodzajów eliksirów.

Aby zacząć, musisz zebrać wszystkie składniki. Są to brązowy grzyb, cukier i pajęcze oko. Następnie musisz umieścić je w siatce 3X3.

Po ułożeniu składników w odpowiedniej kolejności możesz rozpocząć warzenie. W zależności od wybranego eliksiru będziesz mógł uwarzyć silną truciznę lub eliksir dający wzmocnienie.

Możesz również uwarzyć eliksiry rozpryskowe, aby leczyć wrogów lub nieumarłe stwory. Mikstura noktowizyjna jest dobrą bazą dla tego typu mikstur.

Gdy połączysz miksturę noktowizyjną ze sfermentowanym pajęczym okiem, stworzysz miksturę, która uczyni cię niewidzialnym. Umożliwi ci to ucieczkę przed wrogami bez bycia zauważonym.

Możesz też uwarzyć miksturę, która spowolni twoich wrogów. Zmniejszy to ich obrażenia od walki wręcz o 50% i sprawi, że będą wolniej biegać przez kilka sekund.

Możesz uwarzyć wiele innych mikstur. Mikstury leczenia, szybkości i spowolnienia są dobrym punktem wyjścia. Jeśli jednak chcesz warzyć bardziej zaawansowane eliksiry, możesz spróbować uwarzyć eliksir osłabienia lub eliksir niewidzialności.

Przekształcanie eliksirów w efekty przeciwne

W skrócie, eliksir to mikstura do picia, która wykona za Ciebie zadanie. Możesz je tworzyć we śnie, a niektóre są bardziej przydatne niż inne. Mają różne kształty i rozmiary. Warzenie niektórych jest bardziej zabawne niż innych, a najlepsze z nich pozwolą Ci zaoszczędzić czas i kłopoty w prawdziwym świecie. Ale czy zrobienie eliksiru jest naprawdę takie trudne?

Sekretem warzenia eliksirów jest ich prostota. Używanie odpowiednich składników we właściwym czasie jest kluczem do stworzenia skutecznego eliksiru. Jeśli próbujesz stworzyć idealną miksturę, możesz chcieć uniknąć kilku typowych pułapek. Na przykład, płonące ognisko może załatwić sprawę. Nie zapominaj też o rozsądnym korzystaniu z dzbanka z wodą. W przeciwnym razie możesz narazić się na niebezpieczeństwo.

Najlepszym sposobem jest przeszukanie mapy w poszukiwaniu najlepszych źródeł wody pitnej i nauczenie się sztuczek. Znalezienie jednego źródła mikstury nie jest niemożliwe, ale możesz zostać pozostawiony w tyle. O wiele łatwiej jest uwarzyć swój własny. Na szczęście istnieje kilka stron internetowych, które to ułatwiają. Jeśli będziesz chciał włożyć w to trochę wysiłku, zyskasz kilku nowych przyjaciół i mnóstwo wiedzy.

Warzenie eliksirów z ich użyciem

Fermentowane pajęcze oko to rodzaj eliksiru, który można wykorzystać do tworzenia eliksirów. Sporządza się go z pajęczego oka, cukru i grzybów. Jest to przydatny przedmiot, który można łączyć z wieloma innymi eliksirami. Możesz go użyć do stworzenia mikstur rozprysku, obrażeń i spowolnienia.

Jeśli chcesz stworzyć mikstury obrażeń i niewidzialności, musisz znaleźć podstawową miksturę skoku lub leczenia. Następnie możesz stworzyć miksturę spowolnienia, która spowalnia wrogów o 15%. Niewidzialność działa w ten sposób, że gracz staje się niewidzialny.

Do sporządzenia mikstur będziesz potrzebował podstawki do warzenia. Możesz go użyć w kościołach wioski oraz w igloo. Będziesz też potrzebował kamieni brukowych, wody i brzeczki z sieci. Kiedy masz już wszystkie te składniki, możesz umieścić je w swoim stojaku do warzenia.

Po umieszczeniu składników przejdź do siatki z narzędziami i kliknij na Sfermentowane Pajęcze Oko. Następnie umieść przedmiot w dolnym rzędzie na stole rzemieślniczym.

Następnie będziesz potrzebował szklanej butelki. Umieść ją w trzech dolnych komórkach. Na koniec będziesz potrzebował trzciny cukrowej. Napełnij butelkę wodą. Dodaj Blaze Rod w środkowym kwadracie.

Z tymi czterema składnikami będziesz mógł rozpocząć tworzenie eliksirów. Niektóre z efektów, jakie dadzą te mikstury, to: widzenie w nocy, trucizna, obrażenia i spowolnienie.

Oceń artykuł: Jak zrobić sfermentowane oko pająka?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5