Gdzie urządzić urodziny dla dzieci? Pomysły i ceny

  • 21.04.2022, 11:00
  • Grupa Tipmedia
Gdzie urządzić urodziny dla dzieci? Pomysły i ceny
Planujesz urządzenie urodzinek dla swojej pociech, ale nie wiesz, gdzie je zorganizować? Zobacz ciekawe pomysły oraz ceny organizacji imprezy!

Zbyt mało miejsca w mieszkaniu, większy komfort, a także wyjątkowe wspomnienia – to tylko niektóre zalety, jakie mają urodziny dla dzieci organizowane poza domem. Aktualnie rodzice mają do dyspozycji szereg ciekawych miejsc, gdzie mogą zarezerwować wolny termin, by zapewnić małemu solenizantowi oraz jego gościom niezapomnianą zabawę. Co wybrać?

Urodzinki dla dzieci – gdzie można je urządzić?

Zorganizowanie imprezy dla dziecka poza domem to wspaniały wybór. Dziecko maluch może wtedy spełnić swoje marzenia, a rodzice odetchnąć z ulgą, ponieważ to nie oni odpowiedzialni są wtedy za sprzątanie, gotowanie i doglądanie wszystkich zaproszonych na przyjęcie gości.

Gdy planowane są urodziny dla dzieci Warszawa jest pełna ciekawych miejsc, gdzie można urządzić imprezę jedyną w swoim rodzaju. Jakie miejsca cieszą się największym zainteresowaniem?

Sale zabaw

Od wielu lat na szczycie listy najpopularniejszych miejsc do organizacji urodzinek dla dzieci znajdują się sale zabaw. Jeżeli chodzi o urodzinowe imprezy dla dzieci Warszawa to wiele ciekawych punktów do wyboru, także tematycznych, na przykład dla małych miłośników kosmosu. Dzieciaki mogą wtedy bawić się w najlepsze na sali i dodatkowo korzystać z przeznaczonej dla nich salki.

Parki trampolin

Ostatnio coraz częściej imprezy dla dzieci w Warszawie organizowane są również w parkach trampolin. Na uczestników czekają tam różnorodne trampoliny oraz wiele innych atrakcji, na przykład jak tory przeszkód czy ścianki wspinaczkowe. W stolicy takie imprezy można zorganizować między innymi w parku airo.fun, który jest jednym z największych tego typu obiektów w Polsce.

Muzea i galerie sztuki

Ciekawym pomysłem na urodziny dla dzieci w Warszawie będzie również zorganizowanie ich w muzeach i galeriach sztuki. Wiele placówek tego typu działających w stolicy zaprasza do skorzystania ze swojej oferty urodzinowej. Dzieci mogą wtedy nie tylko zwiedzać, ale również korzystać z ciekawych zabaw pod okiem animatora.

Tory gokartowe

Dla małych miłośników samochodów kapitalnym miejscem na urodziny dla dzieci będą również tory gokartowe. Maluchy mogą wtedy ścigać się w specjalnie przeznaczonych dla nich samochodzikach – gokartach.

Kawiarnie, klubokawiarnie

Dużym zainteresowaniem cieszą się również obiekty jak kawiarnie i klubokawiarnie, gdzie również można urządzić ciekawe wydarzenia dla najmłodszych. Solenizant z gośćmi mogą wtedy nie tylko posmakować w wyśmienitym torcie oraz innych przekąskach, ale też wziąć udział w przewidzianych dla nich zabawach.

Ile kosztuje urządzenie urodzin dla dzieci poza domem?

Jeżeli chodzi o koszty dla imprez jak urodziny dla dzieci Warszawa prezentuje ceny na zróżnicowanych poziomach, od około 50 do nawet 150 złotych za jednego gościa.

Koszty związane z organizacją urodzinek dla dzieci będą przede wszystkim zależały od tego, gdzie będą one urządzone. Obiekty zapewniające więcej atrakcji, na przykład parki trampolin, będą miały wyższe ceny od kawiarni.

Duże znaczenie ma również wybrany pakiet urodzinowy. Najczęściej rodzice mają do dyspozycji kilka pakietów, które różnią się pomiędzy sobą czasem zabawy oraz dostępnymi w jej ramach usługami i atrakcjami. Im bogatszy pakiet, wtedy cena będzie wyższa, ale również impreza zapewni lepszą zabawę.

Wiele obiektów organizujących imprezy dla dzieci w Warszawie, może także zaoferować dodatkowe produkty i usługi za opłatą, na przykład są to tort, specjalne strojenie sali, usługi malowania buzi, magika, piniata do rozbicia przez solenizanta czy wizyta maskotek.

Warto też pamiętać o tym, że na koszt organizacji imprezy będzie miał wpływ dzień tygodnia, w którym ma być ona urządzona. Urodzinki dla dzieci w dni od poniedziałku do czwartku będą związane z niższym kosztem niż te, które mają być urządzone w piątek, sobotę i niedzielę.

Więcej informacji dotyczących kosztów organizacji imprez urodzinowych dla dzieci w Warszawie można znaleźć bezpośrednio na stronach obiektów, co ułatwia wybór najkorzystniejszej oferty.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: