Uroczystość zdania obowiązków I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Płońsku

  • 08.02.2022, 19:06 (aktualizacja 23.02.2022, 10:52)
Uroczystość zdania obowiązków I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji… Fot. zbiory KPP Płońsk
W piątek, 4 lutego w Komendzie Powiatowej Policji w Płońsku uroczyście pożegnano odchodzącego na emeryturę I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Płońsku – mł. insp. Piotra Bartosiaka.

W piątek, 4 lutego w Komendzie Powiatowej Policji w Płońsku uroczyście pożegnano odchodzącego na emeryturę I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Płońsku – mł. insp. Piotra Bartosiaka. O godzinie 13.00 – dowódca uroczystości podinsp. Grzegorz Osiński złożył meldunek Komendantowi Powiatowemu Policji w Płońsku insp. Jarosławowi Brzozowskiemu o gotowości do uroczystej zbiórki. Następnie odbyła się ceremonia zdania obowiązków służbowych na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego. Komendant Powiatowy Policji w Płońsku insp. Jarosław Brzozowski wręczył swojemu dotychczasowemu zastępcy rozkaz personalny Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu o zwolnieniu ze służby.

Mł. insp. Piotr Bartosiak – 50 lat, służbę w Policji rozpoczął w 1996 roku. Pochodzi z Płocka, a w Płońsku na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji pełnił służbę od 1 września 2016 roku. Wcześniej jego kariera zawodowa związana była z Centralnym Biurem Śledczym Policji.

Podczas tej samej uroczystości insp. Jarosław Brzozowski wręczył rozkazy personalne Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu podinsp. Stanisławowi Dybowskiemu – Naczelnikowi Wydziału Kryminalnego KPP w Płońsku, któremu powierzono obowiązki na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Płońsku oraz kom. Robertowi Górczyńskiemu - Naczelnikowi Wydziału Prewencji KPP w Płońsku, któremu z dniem 7 lutego powierzono obowiązki na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Mławie.

Po ceremonii, głos zabrał Komendant Powiatowy Policji w Płońsku, który podziękował dotychczasowemu I Zastępcy, za pełnioną służbę i życzył dalszych sukcesów w życiu prywatnym. Podziękowania za współpracę złożył także przedstawiciel Prokuratury Rejonowej w Płońsku oraz policjanci z Wydziału Kryminalnego, których bezpośrednio nadzorował.

Przejmujący obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Płońsku, podinsp. Stanisław Dybowski jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, którą ukończył w 2004 roku. Jest także absolwentem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, który ukończył w 2006 roku na Wydziale Prawa i Administracji.

W Policji pełni służbę od 2000 roku i praktycznie od samego początku swojej kariery zawodowej związany był z pionem kryminalnym. Od listopada 2007 roku do chwili obecnej pełnił służbę na stanowisku Naczelnika Wydziału Kryminalnego. Od 7 lutego przejął obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Płońsku i będzie odpowiadał za pion kryminalny.

Podinsp. Stanisław Dybowski – 40 lat, żonaty, posiada jedno dziecko, pochodzi z powiatu płońskiego z gminy Naruszewo.

Kom. Robert Górczyński – 47 lat pochodzi z Płońska. W Policji służy od 1996 roku, od kwietnia 2018 roku pełnił służbę na stanowisku Naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Płońsku.
W Mławie na stanowisku I Zastępcy Komendanta zastąpi mł. insp. Krzysztofa Hincmana, który z dniem 4 lutego odszedł na emeryturę.

 

Podinsp. G. Osiński

KPP w Płońsku

 

__1

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe