Ujawnienie szczątków zwierząt na terenie jednej z posesji w miejscowości Dzierzążnia!

  • 13.12.2021, 11:15 (aktualizacja 18.01.2022, 12:15)
Ujawnienie szczątków zwierząt na terenie jednej z posesji w miejscowości… Fot. zbiory Pogotowie dla Zwierząt
W niedzielę, 12 grudnia po godz. 13.00 dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku za pośrednictwem CPR otrzymał zgłoszenie o ujawnieniu worków ze szczątkami zwierząt w pomieszczeniu gospodarczym oraz na zewnątrz w zaroślach, na terenie jednej z posesji w miejscowości Dzierzążnia.

Odkrycia tego dokonali wolontariusze działający na rzecz ochrony praw zwierząt. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że posesja wynajmowana jest przez 39-letniego mieszkańca Płońska. W związku z podejrzeniem, że może dochodzić do nieprzestrzegania przepisów dotyczących odławiania psów i przekazywaniu ich do schroniska, na miejscu czynności wykonała grupa operacyjno-dochodzeniowa. W płońskiej komendzie prowadzone jest w tej sprawie dochodzenie w kierunku art. 35 ust. 1 Ustawy o ochronie zwierząt.

 

INFO ZA KPP PŁOŃSK

Fot. zbiory Pogotowie dla Zwierząt

__1

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe