Ślubowanie i powołanie bryg. Artura Czachowskiego na Komendanta Powiatowego PSP w Płońsku.

  • 03.12.2021, 10:45 (aktualizacja 08.12.2021, 16:22)
Ślubowanie i powołanie bryg. Artura Czachowskiego na Komendanta Powiatowego… Fot. zbiory Starostwa Powiatowego w Płońsku
W środę, 1 grudnia odbyło się ślubowanie i powołanie bryg. Artura Czachowskiego na Komendanta Powiatowego PSP w Płońsku.

- ,,Powołanie na stanowisko komendanta powiatowego w Płońsku to dla mnie największe wyróżnienie w mojej prawie 25-letniej służbie w Państwowej Straży Pożarnej. Niewątpliwie jest to wielki zaszczyt, ale przede wszystkim wyzwanie i odpowiedzialność, wynikająca z nowego zakresu obowiązków” - mówił nowy Komendant Powiatowy PSP w Płońsku, 44-letni bryg. Artur Czachowski.

Na uroczystości była Starosta Elżbieta Wiśniewska.

 - ,,Dostał Pan fantastyczny obiekt zbudowany przez poprzedników, ale co najważniejsze dostał Pan ludzi, strażaków, zgraną załogę. Dostał Pan też ogromny kredyt zaufania ode mnie, ponieważ nie znamy się osobiście. Wierzę, że Pana zwierzchnicy w tym momencie dokonali najwłaściwszego wyboru dla Komendy Straży Pożarnej w Płońsku. Proszę nie zawieść tego zaufania, liczę na owocną współpracę i życzę wielu sukcesów zawodowych w tym miejscu" - mówiła Elżbieta Wiśniewska.

Na uroczystości obecni byli również m.in. zastępca Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Artur Gonera, insp. Jarosław Brzozowski Komendant Powiatowy Policji w Płońsku, kapelan ks. Mariusz Dołęgowski, przedstawiciele lokalnych mediów. Podczas zbiórki rozkazem personalnym na wyższe stopnie powołanych zostało 6 strażaków.

 

INFO I FOT ZA STAROSTWO  POWIATOWE

 

 

__1

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe