Sławomir bawił płońską publiczność

  • 04.10.2021, 14:22 (aktualizacja 18.10.2021, 19:42)
 Sławomir bawił płońską publiczność   Fot. Katarzyna Rólka
W niedzielę 3 października władze Płońska świętowały zakończenie inwestycji pn. "Budowa ścieżek rowerowych w ramach działania ograniczenie zanieczyszczeń powietrza i rozwój mobilności miejskiej". Z tej okazji odbył się o godz. 20.00 koncert Sławomira, jak również wystąpił zespół młodego pokolenia Felivers.

Sławomir Zapała  to piosenkarz, performer, aktor, prezenter telewizyjny w branży muzycznej pojawił się z przytupem. Hity Sławomira ,,Miłość w Zakopanem” , ,,Megiera” czy ,,Weekendowy korsarz” zna zarówno młode, jak i starsze pokolenie. To utwory nie tylko chętnie odtwarzane w radiu, ale też grane na różnych uroczystościach. Artysta wraz z żoną Kajrą i zespołem zawitał w niedzielę do Płońska.

Wieczorny koncert na terenie Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku zgromadził  bardzo liczną publiczność, którą przywitali: burmistrz Płońska – Andrzej Pietrasik i dyrektor płońskiego MCK-u Marzena Kunicka.

-,, Jestem ogromnie szczęśliwa, że widzę was wszystkich w zdrowiu. Bardzo długo czekaliśmy w Płońsku na takie duże wydarzenie, które udało się zrealizować dzięki ludziom dobrej woli, bo wiemy jest obecnie każdemu jest ciężko finansowo, ale mam nadzieję, że nasza muzyczna gwiazda pokaże wszystko to, co najlepsze ’’- mówiła dyrektor szefowa  MCK-u w Płońsku.

Jak widać płońszczanie dawno się tak nie bawili.

 

KATARZYNA  RÓLKA

 

 

 

 

 

__1

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe