Uroczyste pożegnanie odchodzącego na emeryturę długoletniego pracownika Policji

  • 24.09.2021, 15:19 (aktualizacja 04.10.2021, 18:43)
Uroczyste pożegnanie odchodzącego na emeryturę długoletniego pracownika… Fot. zbiory KPP Płońsk
W czwartek, 23 września w Komendzie Powiatowej Policji w Płońsku odbyło się pożegnanie, przechodzącego na zasłużoną emeryturę, pracownika Policji Pana Marka Rafalaka. Komendant Powiatowy Policji insp. Jarosław Brzozowski w mieniu własnym oraz policjantów i pracowników komendy złożył serdeczne podziękowania oraz życzenia.

Po 47 latach łącznej pracy i 33 latach przepracowanych w Komendzie Powiatowej Policji w Płońsku na zasłużoną emeryturę odszedł Pan Marek Rafalak – pracownik gospodarczy Zespołu Finansów i Zaopatrzenia. Do tej pory, każdego dnia, przez długie lata Pan Marek dbał o porządek wokół budynku komendy, był „złotą rączką” potrafiącą naprawić niemalże wszystko i zaradzić w przypadku różnego rodzaju nagłych awarii.

Podczas czwartkowej uroczystości, która odbyła się w płońskiej komendzie Komendant Powiatowy Policji insp. Jarosław Brzozowski, w obecności kadry kierowniczej, policjantów i pracowników cywilnych serdeczne pogratulował Panu Markowi i przekazał wyrazy wielkiego uznania za wieloletnią pracę. Podkreślił przy tym, że odchodzący na emeryturę dał się poznać, jako wzorowy i zaangażowany pracownik. Życzył mu zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz także zadowolenia z podejmowania kolejnych wyzwań w życiu prywatnym, na emeryturze.

Do życzeń przyłączyli się również policjanci i pracownicy cywilni, dziękując za pomoc, zaangażowanie w realizacje codziennych obowiązków i serdeczność.

 

Info. za kom. Kinga Drężek-Zmysłowska

 

         

 

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe