Plener Malarski SP3 - "Zielony Płońsk-Zielona Europa"

  • 11.09.2021, 07:55 (aktualizacja 13.09.2021, 11:56)
Plener Malarski SP3 - "Zielony Płońsk-Zielona Europa" Fot. zbiory SP3 Płońsk
Dnia 9 września 2021r. młodzi artyści z klas IV-VIII Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku mieli możliwość namalowania kilkunastu ciekawych obrazów prezentujących pejzaż naszego zielonego miasta w pięknym otoczeniu płońskich "Rutek".

Podczas tego niecodziennego wydarzenia  obecna była wiceburmistrz miasta Płońsk - Teresa Kozera. Nie zabrakło również dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku - Teodozji Gorlewskiej, która z dumą i zachwytem podziwiała prace uczniów. Plenery malarskie na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń „Trójki”, corocznie ciesząc się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.

Plener „Zielony Płońsk – Zielona Europa” ukazał twórczość uczniów jak również był świetną okazją do promowania miasta. Społeczność szkoły przyłączyła się do działań podejmowanych w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich oraz projektu: "Zwiększenie świadomości mieszkańców Płońska w zakresie ochrony powietrza".

 

KATARZYNA  RÓLKA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

__1

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe