Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku poszukują 44-letniego obywatela Ukrainy!

  • 10.06.2021, 15:03 (aktualizacja Wczoraj, 11:02)
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku poszukują 44-letniego… fot. zbiory za KPP Płońsk
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku poszukują 44-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna kilka dni temu wyszedł z gospodarstwa w miejscowości Radzikowo Scalone gm. Czerwińsk nad Wisłą, gdzie miał podjąć pracę i do chwili obecnej nie powrócił. Nie nawiązał też kontaktu z pracodawcą, ani bratem.

44-letni Serhii Danyliuk obywatel Ukrainy ostatni raz widziany był wieczorem 6 czerwca br. w miejscowości Radzikowo Scalone gm. Czerwińsk nad Wisłą, gdzie zgłosił się by wraz z bratem podjąć pracę w jednym z gospodarstw. Mężczyzna nie informując nikogo dokąd się udaje opuścił teren posesji pozostawiając wszystkie rzeczy osobiste. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z pracodawcą, ani bratem.

Serhii Danyliuk ma ok. 175 cm wzrostu, jest krępej budowy ciała, ma krótkie włosy w kolorze ciemny blond. W chwili zaginięcia ubrany był w jasnoniebieską koszulkę z krótkim rękawem, ciemnogranatowe, dresowe spodnie i czarne klapki.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Oficerem dyżurnym KPP w Płońsku tel. 47 703 35 00 lub 47 703 35 50, 997 lub 112.

 

INFO. ZA KPP PŁOŃSK

 

 

 

 

                   

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe