Konkurs na prezentację multimedialną w Bibliotece Pedagogicznej rozstrzygnięty

  • 28.05.2021, 16:38 (aktualizacja 07.06.2021, 16:47)
Konkurs na prezentację multimedialną w Bibliotece Pedagogicznej rozstrzygnięty Fot. zbiory Biblioteki Pedagogicznej w Płońsku
Biblioteka Pedagogiczna w Płońsku jesienią zorganizowała konkurs na prezentację multimedialną „Rok 2020 – Rokiem Świętego Jana Pawła II”. Konkurs skierowany był do uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych powiatu płońskiego.

Celem konkursu było upamiętnienie postaci Jana Pawła II, upowszechnienie wiedzy o jego życiu i działalności, a także rozwijanie umiejętności posługiwania się technologią informacyjną, kształtowanie umiejętności selekcji informacji oraz wdrażanie się do korzystania z różnych źródeł informacji. W konkursie wzięli udział uczniowie z pięciu szkół podstawowych : z SP w Sarbiewie, Koziebrodach, Stróżewie, SP2 w Płońsku i SP3 w Płońsku.

Jury w składzie : Katarzyna Karczewska – BP w Płońsku, Marta Domańska- ZSO w Płońsku, Monika Karwowska-Gloch – SP nr 1 w Płońsku oraz Krzysztof  Kłodowski – SP w Szczytnie dokonało przeglądu prezentacji i wyłoniło zwycięzców. Oto oni:

I miejsce: Blanka Bogucka z SP nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku

II miejsce: Maria Szczypa z SP im. Władysława Stanisława Reymonta  w Koziebrodach

III miejsce ex aequo: Patrycja Giera i Urszula Aleksandrowicz, obie z SP nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku.   

Nagrodzeni uczniowie wyróżnili się kreatywnością i oryginalnością prezentowanego materiału. W związku z pandemią uroczyste wręczenie nagród było możliwe dopiero po powrocie uczniów do szkół. Nagrody ufundowała BP w Ciechanowie Filia w Płońsku.

Laureatom gratulujemy, zaś wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie dziękujemy za uczestnictwo.

 

 Info. za Biblioteka Pedagogiczna w Płońsku

__1

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe