Trudne warunki na drogach!

  • 12.01.2021, 16:30 (aktualizacja 22.01.2021, 14:10)
Trudne  warunki na drogach! Fot. zbiory KPP Płońsk
Kilkanaście minut po godz. 14.00 jadąca oplem od strony Raciąża w kierunku miejscowości Pólka Raciąż 39-latka z pow. żuromińskiego straciła panowanie nad pojazdem.

Auto zjechało na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyło się z peugeotem. Obydwa pojazdy wpadły z drogi do przydrożnych rowów. Na szczęście kierującej oraz 37-letniemu mieszkańcowi pow. płockiego, jadącemu drugim pojazdem nic się nie stało.

O godz. 15:00 w miejscowości Polesie dachowało jadące od strony Baboszewa w kierunku trasy nr 7 renault. Autem kierowała 51-letnia mieszkanka powiatu m. Mysłowice. Jak ustalili policjanci, w pewnym momencie pojazd wpadł w poślizg i kobieta straciła nad nim panowanie. Auto po dachowaniu zatrzymało się na boku, w przydrożnym rowie. Wraz z 51-latką podróżowało 12-letnie dziecko, załoga karetki pogotowia udzieliła im niezbędnej pomocy.

Po raz kolejny policja apeluje o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Przypomina też, że kierowca powinien wziąć pod uwagę również inne czynniki, między innymi własne predyspozycje psychofizyczne oraz doświadczenie w kierowaniu.

 

Info. za KPP Płońsk

 

 

 

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe