Kolejny protest w Płońsku!

  • 30.10.2020, 20:41 (aktualizacja 17.11.2020, 14:23)
Kolejny protest w Płońsku! Fot. Katarzyna Rólka
Dziś odbyła się kolejna płońska manifestacja ,,Piekło Kobiet". Tym razem w zdecydowanie zmniejszonej grupie, uczestnicy także protestowali. Marsz nadzorowała policja.

Uczestnicy kolejnego protestu postanowili tym razem zebrać się  przed płońskim MCK. Mimo niedużej grupy, organizatorzy postanowili walczyć o prawa kobiet i przejść  ul. Płocką, pod biuro PIS, do rynku miasta. W dzisiejszym proteście, uczestnicy marszu, także nieśli z sobą transparenty i skandowali na znak sprzeciwu. Wszystko odbyło się bez zakłóceń, marsz nadzorowała płońska policja. Porównując dzisiejszy płoński manifest, w którym mogło wziąć udział około 60 osób, do wtorkowego na ponad 1000 osób, należy sądzić, ze reszta osób solidaryzowała się dzisiaj w proteście w Warszawie.

 

KATARZYNA RÓLKA

FOT. KATARZYNA RÓLKA

 

 

  

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe