Nowe nasadzenia już w październiku

  • 13.10.2020, 11:25
Nowe nasadzenia już w październiku Fot. UM Płońsk
W poniedziałek, 12 października w Urzędzie Miejskim burmistrz Andrzej Pietrasik podpisał umowę z wykonawcą zadania pn. "Rewitalizacja miejskich skwerów i pasów zieleni w Płońsku". Wykonawcą będzie firma BIOSFERA z Warszawy. Wartość inwestycji wynosi 406 969,07 zł.

Projekt został dofinansowany z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach Mazowieckiego Instrumentu Ochrony Powietrza MAZOWSZE kwotą 200 436,00 zł.

Projekt przewiduje uzupełnienie zieleni przy ul. Wolności, 1 Maja, Płockiej (od ronda Płocka-Wolności do ul. Kolejowej), przy pomniku Konstytucji 3 Maja, przy ratuszu, Popiełuszki, przy parkingu na Rutkach, pomniku Wolności, Żołnierzy Wyklętych, przy Szkole Podstawowej nr 1, przy ul. Rutkowskiego (od SP 1 do ronda Płocka-Zduńska) i przy ul. Ogrodowej.

 

Info. za UM Płońsk

 

 

 

 

 

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe