Remont drewnianego mostu w Kępie zakończony przed czasem.

  • 18.09.2020, 21:44 (aktualizacja 24.09.2020, 13:45)
Remont drewnianego mostu w Kępie zakończony przed czasem. Fot. zbiory Starostwa Powiatowego w Płońsku
W piątek, 18 września.2020 r. o godzinie 12.00 na terenie budowy w m. Kępa odbyły się czynności odbiorowe drewnianego mostu przechodzącego przez rzekę Wkra w m. Kępa w Gminie Sochocin.

Drewniany most przechodzący przez rzekę Wkra w m. Kępa znajduje się w ciągu drogi powiatowej nr 3035W od drogi (Sochocin – Konradowo – Malużyn) – Kępa – Smardzewo”.

Koszt realizacji zadania wynosi 608 411,87 zł (w tym roboty budowlane oraz nadzór inwestorski). Środki pochodzą z Powiatu Płońskiego w kwocie ponad 500 tysięcy złotych oraz z Gminy Sochocin, która partycypuje w kosztach inwestycji w kwocie 100 tysięcy złotych.

- ,,Zakończony remont drewnianego mostu w Gminie Sochocin to kolejne działanie w zakresie poprawy infrastruktury drogowej Powiatu Płońskiego. Dziękujemy za dobrą współpracę z samorządem Gminy Sochocin. Cieszymy się że remont został ukończony przed terminem (zgodnie z umową czas na wykonanie był do 30 listopada br.) i mieszkańcy będą mogli korzystać z tej infrastruktury” – informuje Krzysztof Wrzesiński – Wicestarosta Powiatu Płońskiego.

W odbiorze uczestniczyli: Wicestarosta Powiatu Płońskiego- Krzysztof Wrzesiński, Wójt Gminy Sochocin- Jerzy Ryziński, Przewodniczący Rady Gminy Sochocin – Stanisław Kwiatkowski,  radni Powiatu Płońskiego: Marianna Chybała,  Jadwiga Czerniakowska, Jacek Ryziński, radni Rady Gminy Sochocin:  Jakub Gburzyński, Zbigniew Gontarek oraz sołtys Kępy -  Marta Piotrowska, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg –Marcin Piechocki oraz przedstawiciel Wykonawcy.

 

Info. Starostwo Powiatowe Płońsk

 

 

 

 

 

 

 

__1

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe