Dzień Kropki w płońskim przedszkolu

  • 17.09.2020, 07:44 (aktualizacja 17.09.2020, 07:52)
 Dzień Kropki w płońskim przedszkolu  Fot. zbiory Przedszkola nr 5 w Płońsku
Przedszkole Nr 5 im. Jasia i Małgosi w Płońsku bierze udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Emocja” wspierającym rozwój emocjonalny i społeczny dzieci. Autorkami Projektu są: Marzena Dziadkowiec, Krystyna Grzegrzółka z Integrative Saturday School in Bristol.

W ramach realizacji Projektu, 15 września w czterech grupach wiekowych (Stokrotki, Jarzębinki, Motylki, Pszczółki) odbyło się święto kreatywności - Dzień Kropki.

Celem Międzynarodowego Dnia Kropki jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia, działania. Przedszkolaki tego dnia miały ubrania wypełnione kropkami. Dzieci uważnie wysłuchały opowiadania jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti. Historia ta uświadomiła przedszkolakom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności, talent. W dalszej części tego wyjątkowego dnia przed przedszkolakami było wiele zadań do wykonania które wymagały od dzieci kreatywności, pomysłowości oraz logicznego myślenia. Największą frajdą było wykonanie kropki 3D. Wszystkim dopisywały świetne humory.

 

Info. za Przedszkole nr 5 w Płońsku

 

 

            

 

  

 

__1

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe