Warsztaty w płońskim MCK-u

  • 18.07.2020, 09:59 (aktualizacja 25.07.2020, 11:19)
Warsztaty w płońskim MCK-u Fot. Katarzyna Rólka
Gdy nastała pandemia koronawirusa, automatycznie zostały zamknięte wszystkie Domy Kultury. Jednak od czerwca działalność kulturalną wznowiono.

Kreatywne prace plastyczne to składniki na dobrą zabawę podczas warsztatów okolicznościowych w płońskim MCK-u i najmłodsi płońszczanie chętnie w nich uczestniczą.

- ,,Co do frekwencji to w czerwcu po otwarciu MCK widać było znaczne zmniejszenie ilości uczestników, obawy rodziców itp. Natomiast w wakacje jest już sporo chętnych, musiałyśmy zrobić nawet dodatkową grupę z racji ograniczonych ilości jaką możemy mieć jednorazowo w grupie. Zrobiłyśmy też więcej grup wiekowych (oddzielnie maluszki z rodzicami, oddzielnie dzieci 5+ czy młodzież i dorośli)” – mówi naszej redakcji animatorka Joanna Ruszkowska.

Ponadto w  płońskim Miejskim Centrum Kultury jest też ciekawa wystawa w galerii,  (fotografia w podczerwieni ,, nieRealizm”, którą można oglądać  do 9 sierpnia).

Jak widać wakacje można spędzać na różne sposoby, a przede wszystkim warto spędzać czas aktywnie.

 

KATARZYNA  RÓLKA

 

 

__1

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe