Nowa wystawa w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Płońsku

  • 17.07.2020, 11:52
  • Krzysztof Martwicki
Nowa wystawa w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Płońsku Fot. K. Martwicki

Lepiej” - taki tytuł nosi druga już wystawa grafik Kamili Kasprzykowskiej w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Płońsku. Pochodząca z Płońska artystka to absolwentka kierunku grafiki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Swoje prace prezentowała dotąd na kilkudziesięciu wystawach międzynarodowych, m.in. w Hiszpanii, Bułgarii, Słowenii, Rumunii, Chinach, na Tajwanie, Kubie, w Kolumbii i Meksyku.

Obecna wystawa to „cykl 32 grafik wykonanych w technikach cyfrowych. W sposób wyjątkowy, ale i naturalny (…) prace obrazują świat pełen kolorów i dynamiki. Jest to jednak świat, który przepełnia swoisty niepokój. Artystka ukazuje proces zmiany własnego podejścia do otaczającej rzeczywistości. Ekspresja artystyczna skupia się na eksperymentowaniu z różnorodnymi kształtami, barwami i słowami” – czytamy na stronie Biblioteki.

Wystawę można oglądać do 28. sierpnia.

Krzysztof Martwicki

Krzysztof Martwicki

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe