Ewa Długoszewska dyrektorem Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Płońsku

  • 02.07.2020, 18:51 (aktualizacja 04.07.2020, 14:01)
Ewa Długoszewska dyrektorem Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Płońsku Fot. zbiory Starostwa Powiatowego w Płońsku
Podczas obrad Zarządu Powiatu, 2 lipca Elżbieta Wiśniewska Starosta Powiatu Płońskiego wykonując uchwałę Zarządu, wręczyła Ewie Długoszewskiej pismo powołujące na stanowisko Dyrektora Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Płońsku.

Ewa Długoszewska, od 1 września ubiegłego roku do chwili obecnej pełniła obowiązki dyrektora Poradni.

Pani Ewa Długoszewska z wykształcenia jest psychologiem. Ukończyła również Pomagisterskie Studium Logopedyczne oraz studia podyplomowe na kilku kierunkach, m.in. Oligofrenopedagogikę, Kształcenie uczniów z niepełnosprawnością, Pedagogikę opiekuńczo – wychowawczą. Przed pracą w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Płońsku jako p.o Dyrektora, pracowała w Poradniach Psychologiczno - Pedagogicznych, Szkołach, Przedszkolach, Poradni Zdrowia.

 

Info. za Starostwo Powiatowe

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe