Wotum zaufania i absolutorium dla zarządu Powiatu Płońskiego

  • 25.06.2020, 11:33 (aktualizacja 04.07.2020, 14:01)
Wotum zaufania i absolutorium dla zarządu Powiatu Płońskiego Fot. zbiory Starostwa Powiatowego w Płońsku Zarząd Powiatu Płońskiego
XXIII Sesja Rady Powiatu Płońskiego odbyła się 24 czerwca 2020 roku w godzinach 14:00 -18.00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 2 w Płońsku.

Zarząd Powiatu Płońskiego, decyzją Radnych otrzymał wotum zaufania oraz absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2019 rok. Za było 17 radnych, 4 radnych wstrzymało się od głosu.

- ,,Dziękuję Radnym, którzy pozytywnie ocenili wykonanie budżetu powiatu za rok 2019 i udzielili mojemu zarządowi wotum zaufania i absolutorium. Dziękuję wszystkim pracownikom starostwa i jednostek powiatowych (łącznie ze szpitalem jest nas około 1500 osób), którzy wykonali budżet, realizując zapisane w nim zadania.”- dodaje na swoim oficjalnym profilu Elżbieta Wiśniewska - Starosta Powiatu Płońskiego

 

Info. i fot. za Starostwo Powiatowe

 

__1

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe