Wszyscy gramy do jednej bramki. Klub Piłkarski Sona Nowe Miasto pomaga w walce z niewidzialnym wrogiem.

  • 13.05.2020, 16:01 (aktualizacja 13.05.2020, 21:58)
Wszyscy gramy do jednej bramki. Klub Piłkarski Sona Nowe Miasto pomaga…
W trwającej od początku tygodnia akcji prezes Sony Nowe Miasto Krzysztof Kowalczyk wraz z trenerem Bartoszem Kaczorem, przekazali wybranym przez radę drużyny placówkom, zakupione wcześniej przyłbice ochronne 150 sztuk oraz ciepłe posiłki dla personelu medycznego szpitala.

Płoński szpital oraz Komenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej to nie jedyne instytucje, które zostały obdarowane przez piłkarzy Sony. Środki ochrony osobistej trafiły również do OSP Nowe Miasto, OSP Królewo, Ośrodka Zdrowia w Nowym Mieście oraz Domu Pomocy Społecznej w Karolinowie.

- ,,Drużyna wraz z zarządem postanowiła pomóc instytucjom z naszego powiatu, które dbają o nasze bezpieczeństwo w tym szczególnym okresie. W kilka dni udało się zebrać kwotę, za którą zakupiliśmy przyłbice i ciepłe posiłki dla pracowników szpitala oraz Straży Pożarnej. Podczas trwania pandemii wszyscy gramy do jednej bramki, w takich chwilach musimy trzymać się razem” - mówi trener nowomiejskiego zespołu Bartosz Kaczor.

Przypomnijmy, to nie pierwsza tego typu inicjatywa w środowisku piłkarskim. W połowie kwietnia inny klub piłkarski Płońska Akademia Futbolu podarowała szpitalowi 500 maseczek.

 

Info. za Klub Piłkarski Sona Nowe Miasto

Fot. Krystian Jobski

 

 

 

 

 

 

__1

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe