Stypendystka z płońskiej SP3

  • 06.03.2020, 19:29
Stypendystka z płońskiej SP3 Fot. zbiory SP3 Płońsk
6 marca zapewne na długo pozostanie w pamięci jednej z uczennic naszej szkoły. Katarzyna Drwięga z klasy 7 a, bo o niej mowa, otrzymała dzisiaj stypendium naukowe przyznawane dla uczniów szczególnie uzdolnionych, ufundowane przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika.

To szczególne wyróżnienie, najlepsza inwestycja w młodego człowieka, który ma możliwości, a oprócz tego plany i ambicje. W tej uroczystej chwili w Kuratorium Oświaty w Ciechanowie towarzyszyli Kasi dumni rodzice, dyrektor szkoły Teodozja Gorlewska i opiekun Marta Lewandowska.

Przypomnijmy - wysokie wyniki w nauce, udział w konkursach przedmiotowych konkursach przedmiotowych, wiele ciekawych pasji i zainteresowań, prezentowanie szkoły i miasta w znanym programie telewizyjnym - to jest to, co ją wyróżnia

 Uczennica swoje stypendium przeznaczy na zakup pomocy dydaktycznych oraz rozwijanie swoich pasji. Życzymy powodzenia w realizacji dalszych planów i zamierzeń.

Info. za SP3 Płońsk

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe