I Targi Pracy w Płońsku

  • 27.02.2020, 15:23
I Targi Pracy w Płońsku Fot. Katarzyna Rólka
W czwartek, 27 lutego w płońskiej Hali Sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji odbyły się zorganizowane przez Urząd Pracy Starostwa Powiatowego w Płońsku I Targi Pracy pod hasłem „Rynek Pracy dostępny dla wszystkich”.

Targi zgromadziły 63 wystawców z Powiatu Płońskiego, a także spoza niego, m.in. z Nowego Dworu Mazowieckiego, Ciechanowa i Mławy. Wśród stoisk znalazły się przedstawicielstwa instytucji, szkół i uczelni, organizacji pozarządowych oraz firm prywatnych.

Na Targach obecni byli m.in. Starosta Powiatu Płońskiego - Elżbieta Wiśniewska, Przewodniczący Rady Powiatu Dariusz Żelasko, Zastępca Burmistrza Płońska Teresa Kozera.

Na szczególną uwagę zasługuje liczna obecność młodzieży płońskich szkół średnich, czyli tych, którzy już „za chwilę” będą poszukiwać nowych form dalszej edukacji lub pracodawców.

Targi pracy to zyskująca coraz większą popularność forma spotkania pracodawcy z potencjalnym kandydatem do pracy. Jest ono cenne dla obu stron. Udział w nich jest okazją do podnoszenia własnych kompetencji, na przykład z zakresu autoprezentacji.

Extra Płońsk objęło wydarzenie patronatem medialnym.

 

KATARZYNA RÓLKA

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe