To już ostatnie dni do skorzystania z płońskiego lodowiska!

  • 24.02.2020, 16:18
To już ostatnie dni do skorzystania z płońskiego lodowiska! Fot. UM Płońsk
W tym sezonie padł prawdziwy rekord frekwencji na płońskim lodowisku. Od 21 grudnia 2019 roku, czyli od jego uruchomienia, odnotowano 18 tysięcy wejść. Około 15 tys. wejść to wejścia płatne, ale z lodowiska korzystały też szkoły w ramach lekcji wychowania fizycznego, a przede wszystkim – bezpłatnie – dzieci i młodzież z w czasie ferii świątecznych i ferii zimowych – 2 300 osób.

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji, które opiekuje się lodowiskiem, w  czasie ferii proponowało dzieciom i nie tylko – naukę jazdy na łyżwach, a  także różnego rodzaju gry i zabawy na lodzie.

Dla przypomnienia ceny biletów przedstawiają się następująco: bilet normalny kosztuje 6 zł za godzinę, ulgowy 4 zł, wypożyczenie łyżew 8 zł, a  ich ostrzenie – 7 zł.

 

Info. za  UM Płońsk

 

 

--

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe