Studniówka w I Liceum Ogólnokształcącym w Płońsku

  • 09.02.2020, 15:27 (aktualizacja 14.02.2020, 12:05)
Studniówka w I Liceum Ogólnokształcącym w Płońsku
Studniówka to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego młodego człowieka przekraczającego próg dorosłości. W sobotę, 8 lutego 2020 r. maturzyści z I Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Płońsku bawili się na swojej studniówce.

Studniówka jest ważnym wydarzeniem wpisanym corocznie w kalendarz każdej szkoły średniej. Od niej bowiem zaczyna się odliczanie stu dni do matury.

Tegoroczny bal studniówkowy w I Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza w Płońsku rozpoczęła się tradycyjnym polonezem. Wzięło w nim udział sześć klas maturalnych z płońskiego ,,ogólniaka” na Płockiej. Oczywiście po nim życzenia maturzystom złożyła dyrektor placówki Karina Kmiecińska mówiąc m.in. - ,,Mam nadzieję, że wieczór ten stanie się cezurą mądrze rozumianej dorosłości. Ale niech będzie też ukoronowaniem Waszej dotychczasowej pracy i oddechem przed zbliżającym się maturalnym wyzwaniem. Mamy poczucie, że dojrzeliście już do tego, by mierzyć się ze światem i zawalczyć o Wasze marzenia”.

Przemówienia wygłosili także: Starosta Powiatu Płońskiego – Elżbieta Wiśniewska, Burmistrz Płońska – Andrzej Pietrasik oraz przedstawiciel Komitetu Studniówkowego. Na studniówce w I LO nie zabrakło ks. kanonika Edmunda Makowskiego .

Studniówka to niezapomniana chwila, która zdarza się raz w życiu, na pewno pozostanie w pamięci maturzystów na długie lata.

 

KATARZYNA  RÓLKA

 

 

 

 

                   

 
__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe