Uwaga - konkurs dla klas IV-VIII!

  • 31.01.2020, 12:23 (aktualizacja 31.01.2020, 12:29)
Uwaga - konkurs dla klas IV-VIII! Fot. UM Płońsk
Do wygrania wartościowe nagrody dla uczniów i szkół. Eko-lekcje, Eko-inwestycje, Eko-konkursy, a nawet Eko-spektakle. To główne tematy omówione podczas ostatniego spotkanie Płońskiego Klastra Energii i plany na kolejne miesiące.

Ale już teraz można spróbować swych sił i wziąć udział w konkursie na projekt logotypu klastra i hasła promocyjnego.
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku, Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku,   Szkoła Podstawowa nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku, Szkoła Podstawowa im. Ks Prymasa Kard Stefana Wyszyńskiego w Siedlinie, Szkoła Podstawowa w Lisewie.

Projekt logotypu może mieć dowolną technikę wykonania, musi zwierać napis: Płoński Klaster Energii.

Hasło promocyjne powinno składać się maksymalnie z kilku słów. Hasło promocyjne powinno określać specyfikę działania Klastra, a więc działania zmierzające do poprawy efektywności energetycznej budynków prywatnych, użyteczności publicznej, transportu, promowanie wykorzystywania energii ze źródeł rozproszonych, w tym OZE, działania na rzecz zrównoważonej energii.

Konkurs potrwa do 28 lutego!

Prace konkursowe należy składać w siedzibie organizatora tj. Płońskiej Fundacji Energii , ul. Przemysłowa 2 pok. 4, 09-100 Płońsk.

 

Info. za UM Płońsk

 

                   

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe