Agnieszka Wrońska nowym Skarbnikiem Gminy Płońsk.

  • 17.01.2020, 14:34 (aktualizacja 22.01.2020, 17:54)
Agnieszka Wrońska nowym Skarbnikiem Gminy Płońsk. Fot. zbiory UG Płońsk
W dniu 17 stycznia 2020 roku na wniosek Wójta Gminy Płońsk, Rada Gminy Płońsk jednogłośnie powołała na stanowisko Skarbnika Agnieszkę Wrońską.

Wójt Gminy Płońsk Aleksander Jarosławski uzasadniał, że Agnieszka Wrońska posiada dużą wiedzę i doświadczenie, jeśli chodzi o finanse gminy, dała się poznać jako osoba odpowiedzialna, zaangażowana i pracowita. Opracowała budżet Gminy Płońsk na 2020 rok. Posiada dużą wiedzę merytoryczną w zakresie finansów publicznych.

Agnieszka Wrońska ukończyła Szkołę Podstawową Nr 2,  a następnie Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Płońsku. W 1999 podjęła studia najpierw licencjackie, a później magisterskie na Politechnice Warszawskiej w Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych o kierunku – ekonomia, które ukończyła w 2005 roku. Jeszcze w czasie studiów w 1999 r podjęła pracę w Przedsiębiorstwie Handlowo-Usługowym ROL-BUD na stanowisku referent finansowy, gdzie pracowała do sierpnia 2003 r. Z dniem 02 września 2003 r. została zatrudniona w Urzędzie Gminy Płońsk na stanowisku referenta, później podinspektora a następnie inspektora ds. finansowych. Zajmowała się głównie prowadzeniem rachunkowości jednostek oświatowych oraz funduszy specjalnego przeznaczenia. Współpracowała z panią Skarbnik przy tworzeniu projektów budżetów Gminy Płońsk.

 

Info. UG Płońsk

 

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe